Nasze ceny

Oferujemy realne, nie oderwane od rzeczywistości ceny za oferowane przez usługi.
Z pewnością są od nas tańsi, tak samo jak znajdzie się wielu droższych. Wypadkowa naszej końcowej oferty to stosunek realnej rynkowej ceny do jakości oferowanych usług.

Na rynku internetowym działa wiele firm, część z nich nastawiona jest na szybkie „łapanie” Klientów – na zasadzie jak się uda to dobrze jak nie to trudno. Tyle tylko że poddając się „opiece” takiej firmy Klient zawsze traci. Przede wszystkim czas – a w tak dynamicznej branży jak pozycjonowanie stron czas to pieniądz – pieniądz realny, gdyż rosnąca z dnia na dzień konkurencja wymusza w sposób naturalny wzrost cen. To co dziś wyceniamy na „X” za miesiąc może kosztować „2X” –  i bardzo często tak się właśnie dzieje.

Z tego to powodu lubimy używać określenia „realna cena” – w tej (jak i każdej innej zresztą) branży zbyt niska cena może oznaczać pułapkę. Z tego powodu nasze ceny plasują się w „średniej krajowej”. Jeśli stać Państwa na eksperymentowanie z super atrakcyjnymi ofertami – Państwa wybór, z doświadczenia jednak wiemy że taka współpraca rzadko kończy się dobrze.

Dużym atutem naszej oferty jest pełna jasność – od początku do końca. Klient zawsze wie z góry ile zapłaci i płaci tylko za efekty.

Ceny pozycjonowania

Nie można podać ogólnej, jednej i uniwersalnej ceny za pozycjonowanie. Zależy ona od wielu czynników:

  • konkretna fraza – cena zawsze zależy od trudności/konkurencyjności konkretnej frazy
  • ilość fraz – większa ilość zwłaszcza pokrewnych fraz potrafi znacznie obniżyć koszt jednostkowy danej frazy kluczowej
  • strona internetowa – wycena zawsze jest przygotowywana dla konkretnej strony/domeny internetowej

Mając powyższe informacje sporządzamy konkretną, jasną ofertę na podstawie której Klient decyduje o rentowności współpracy z nami.
KAŻDY nasz Klient płaci tylko i wyłącznie za uzyskany efekt – wcześniej nie pobieramy żadnych opłat.

Możesz obejrzeć ogólną ofertę pozycjonowania on-line lub pobrać ją na dysk swojego komputera w formacie pdf. Wybierz właściwą opcję:

Pozycjonowanie - oferta on-line

Ceny stron internetowych

Ceny za realizację strony internetowej można przedstawić z góry, oczywiście mogą się one różnić w końcowej wycenie – jeśli strona ma być bardziej rozbudowana czy ma zawierać jakieś niestandardowe funkcje.
Ogólna wycena obejmuje standardową stronę internetową.

Możesz obejrzeć ofertę tworzenia stron internetowych on-line lub pobrać ją na dysk swojego komputera w formacie pdf. Wybierz właściwą opcję:

Strony internetowe - oferta ogólnaStrony internetowe - oferta w pliku pdf