O firmie

Nasza firma powstała w 2002 roku w Kielcach.

Od tego czasu nieustannie zajmujemy się działalnością usługową związaną z internetem.

Jej podstawą jest projektowanie i realizacja stron internetowych. Wraz ze stałym rozwojem firmy, poprzez zdobyte doświadczenie, odpowiednio dobraną kadrę specjalistów, oraz dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku nasza oferta sukcesywnie się poszerzała. Początkowo realizowaliśmy proste strony www by z czasem wyspecjalizować się również w bardziej zaawansowanych technologiach.
Z biegiem czasu zaczęliśmy więc realizować bardziej rozbudowane projekty takie jak sklepy internetowe, wortale i serwisy tematyczne. Dlatego też dziś jesteśmy w stanie podjąć się każdego projektu, od prostej strony firmowej po skomplikowaną aplikację bazodanową.

Dodatkowo aby móc w pełni zaspokoić wymagania naszych Klientów poszerzyliśmy ofertę o sprzedaż domen internetowych, hosting stron internetowych oraz pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych.

Dzięki temu obsługujemy naszych Klientów kompleksowo zdejmując z nich obowiązek pilotowania projektu w kilku firmach jednocześnie.

Profesjonalna jakość naszych usług oraz wyjątkowo przystępne ceny gwarantują dodatkowo że powierzony nam projekt zostanie zrealizowany terminowo zgodnie z ich wymogami i oczekiwaniami.

Jednym słowem jesteśmy firmą której warto zaufać, istniejemy na rynku wystarczająco długo aby móc nazwać się firmą stabilną, jesteśmy otwarci do naszych Klientów chętnie służąc pomocą z zakresu tematyki internetowej, a nasze niskie ceny i realna ocena rynku pozwalają nam realizować zarówno wysoko jak i niskobudżetowe projekty.