Pozycjonowanie :: oferta

Szczegółowa oferta pozycjonowania może być przygotowana tylko i wyłącznie indywidualnie; dla konkretnej strony / domeny oraz konkretnych fraz kluczowych.
Tylko posiadając w/w dane można sporządzić konkretną wycenę. Poniżej przedstawiamy ogólną ofertę, główne cechy i założenia.
Po szczegółową ofertę zgłoś się do naszych przedstawicieli, dane kontaktowe znajdziesz w dziale Kontakt.

Frazy kluczowe

Współczesne cechy algorytmu wyszukiwarki google wymuszają określony sposób pozycjonowania polegający na wyborze większej ilości fraz kluczowych – te dodatkowe frazy
nie tylko generują większy ruch na stronie, ale również mają zadanie wspomagania pozostałych fraz.
Tym sposobem tworzymy system fraz kluczowych wzajemnie się wspierających i generujących większy ruch na stronie co z kolei realnie przekłada się na efektywność pozycjonowania.

Analiza strony i dobór optymalnych fraz kluczowych nie ponosi za sobą żadnych dodatkowych kosztów – robimy to bezpłatnie.
Więcej fraz – rachunek ten sam:
Zwiększenie ilości fraz wcale nie powoduje wzrostu ceny zbiorczej za pozycjonowanie. Po prostu składowe ceny zbiorczej rozkładają się na większą ilość fraz kluczowych – cena końcowa jest więc taka sama, przykładowo:
Wycena dla jednej frazy A wynosi 600 zł,
wycena z dodatkowymi frazami wygląda następująco:
A = 200 zł
A1 = 100 zł
A2 = 100 zł
A3 = 100 zł
A4 = 100 zł
Suma jest taka sama – a jest więcej fraz, zamiast jednej aż pięć. Więcej fraz to większy przepływ Klientów, większy ruch na stronie… większe korzyści. Minusów brak.

Audyt strony internetowej

Przed przystąpieniem do pozycjonowania przeprowadzamy swoisty audyt strony internetowej Klienta.
W ramach tej usługi sprawdzamy dokładnie budowę strony, jej zgodność ze współczesnymi standardami, jej zawartość – ilość i jakość treści na stronie oraz trafność doboru fraz kluczowych.
Dzięki temu już na starcie wiemy co w stronie zmienić aby stała się przyjazna wyszukiwarkom oraz odwiedzającym ją użytkownikom.
Audyt jest całkowicie bezpłatny.

Gdy strona wymaga przebudowy

Czasem zdarza się i tak że badana przez nas strona wymaga gruntownej przebudowy, modernizacji – tak by mogła sprostać współczesnym normom i standardom jakościowym i żeby w ogóle mogła być pozycjonowana.
W takich przypadkach mamy przygotowaną specjalną ofertę stworzenia strony nowoczesnej i już od razu zoptymalizowanej pod kątem wyszukiwarek internetowych, zatem i takich Klientów nie zostawiamy samych sobie służąc pomocą również w tej dziedzinie.
Cenę negocjujemy indywidualnie, jednak zawsze jest ona bardzo atrakcyjna.
Sprawdź naszą ofertę dotycząca tworzenia stron www.

Warunki ogólne pozycjonowania

Opłata za pozycjonowanie pobierana jest tylko za pierwszą dziesiątkę wyników. Za miejsca poza pierwszą dziesiątką nie pobieramy żadnych opłat. Opłata pobierana jest od momentu osiągnięcia pozycji w Top10 dla konkretnej frazy kluczowej na podstawie raportów programu monitorującego pozycje. Klient otrzymuje dostęp do panelu administracyjnego programu monitorującego, dzięki czemu może samodzielnie i na bieżąco kontrolować pozycje swojego serwisu, oprócz tego pod koniec każdego miesiąca przygotowujemy specjalny raport zbiorczy w postaci pliku pdf na podstawie którego wystawiamy fakturę VAT – tylko za te dni kiedy konkretna fraza osiągała pozycje 1-10.

Zakres prac

W ramach pozycjonowania i bez żadnych dodatkowych kosztów wykonujemy tzw. optymalizację serwisu www Klienta na potrzeby pozycjonowania. W zakres tych prac wchodzi; optymalizacja kodu źródłowego strony, edycja i optymalizacja meta tagów strony celem optymalnego dopasowania ich zarówno pod kątem robotów wyszukiwarek jak również odwiedzających stronę – dzięki temu staje się ona bardziej czytelna i lepiej zorganizowana, edycję i optymalizację treści na stronie – tak aby była jak najbardziej dopasowana pod kątem fraz kluczowych. Po optymalizacji przechodzimy do stałej i regularnej pracy bezpośrednio związanej z podnoszeniem pozycji w wyszukiwarce google.pl – strona jest stale przez nas monitorowana.

Gwarancje

W naszej firmie Płacisz tylko za efekty !!!
Ani przed przystąpieniem do pracy ani nawet już w jej trakcie nie ponosisz żadnych kosztów.
Pierwsza faktura którą wystawiamy naszemu Klientowi obejmuje już konkretną, wypozycjonowaną frazę kluczową.
Żadnych wyimaginowanych opłat, przedpłat, zaliczek …
Czy można mieć większe poczucie bezpieczeństwa?

Wersja do druku: