Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowaniem stron internetowych możemy nazwać takie świadome działanie, które ma na celu osiągnięcie założonej pozycji witryny w wyszukiwarkach internetowych dla konkretnych słów lub fraz kluczowych.

W dobie ogólnodostępnego internetu i stale zwiększającej się ilości użytkowników globalnej sieci, sporym błędem byłoby przeoczenie tego medium.

Dzisiejszy internet to potężne narzędzie komunikacyjne, gigantyczny hipermarket pełny potencjalnych klientów.
Wraz ze wzrostem dostępności do internetu gwałtownie wzrosła również ilość opublikowanych w nim
stron internetowych. Dziś trudno znaleźć firmę nie posiadającej własnej strony www.
Własne strony mają również różnego rodzaju instytucje, grupy hobbystyczne a nawet osoby prywatne. Uporządkowaniem tego stanu rzeczy zajęły sie wyszukiwarki internetowe w tym najpopularniejsza z nich – google.

Wyszukiwarka ma ułatwiać przeszukiwanie internetu i pomóc w dotarciu do konkretnych informacji.
Jednak jeśli na jedno konkretne zapytanie wyszukiwarka zwraca kilka, kilkanaście czy kilkaset tysięcy wyników to jakie są szanse ze użytkownik trafi do stron wyświetlanych gdzieś w końcu indeksu?
A jeśli wyników jest kilka milionów? Jaką szansę wtedy na odwiedziny ma ta z miejsca 1432?
Na to pytanie odpowiedziało już niejedno badanie statystyczne – żadnej.

Jedynym skutecznym sposobem pozyskania użytkownika poprzez największy system wyszukiwania jakim jest google jest wysoka pozycja w jego wynikach wyszukiwania, a jedyną skuteczną metodą na wysoką pozycję jest pozycjonowanie stron internetowych.

Nasza firma oferuje usługę pozycjonowania w największej wyszukiwarce internetowej świata
(mającej w Polsce ponad 90% ruchu) google.pl.

Każde zamówienie dotyczące pozycjonowania jest inne; dotyczy innej frazy kluczowej
(więc innej konkurencyjności), inaczej skonstruowanej strony itp.. zatem wycena dla każdego zlecenia pozycjonowania jest indywidualna.

Do przedstawienia konkretnej wyceny potrzebujemy następujących danych:

  • frazy kluczowe dla których strona ma być pozycjonowana
  • adres strony która ma być pozycjonowana
  • ewentualne dodatkowe informacje (np. bardziej zawężony zakres pozycji w wynikach np. pozycje 1-5)

Standardowo zakładamy zakres pozycji w wynikach od 1 do 10, oczywiście w każdym przypadku starając się osiągnąć pozycję pierwszą. Jak wynika z badań nad zachowaniami użytkowników w sieci pierwsza pozycja w wynikach google ma bardzo podobną skuteczność do pozostałych pięciu, natomiast pomiędzy pierwszą i drugą piątką jest również stosunkowo nieduża różnica. Mało tego, druga strona wyników czyli pozycje od 11-20 również mają bardzo zlbiżony współczynnik odwiedzin co strony z zakresu 1-10.

Zlecając pozycjonowanie swojej strony internetowej naszej firmie otrzymujecie Państwo:

  • Gwarancję jakości – pozycjonujemy korzystając z własnego zaplecza, nie wykorzystujemy technik spamerskich, a więc nie tworzymy zagrożenia dla pozycjonowanych domen, nie narażamy ich na kary google
  • Gwarancję bezpieczeństwa – płatność następuje dopiero w chwili uzyskania założonych w zamówieniu wyników, wcześniej nie pobieramy żadnych opłat
  • Gwarancję rzetelności – działamy na tym konkurencyjnym i niełatwym rynku od 2002 roku, nie wzięliśmy się nagle znikąd i nie znikniemy za chwilę. Jesteśmy stabilną firmą o solidnych podstawach z którą można wiązać dalekosiężne plany na długoterminową współpracę

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pozycjonowania.
Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi (patrz dział Kontakt)