System CMS

System zarządzania treścią (w skrócie CMS) to panel administracyjny za pomocą którego w prosty sposób użytkownik może samodzielnie zarządzać zawartością witryny.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego użytkownika. W sposób naturalny najbardziej skorzystają na tym głównie firmy dokonujące częstych aktualizacji na swojej stronie, pozostali użytkownicy z pewnością docenią możliwość aktualizacji danych na swojej stronie (zmiana numeru telefonu, nowy adres e-mail, korekty w ofercie…) w sposób w pełni niezależny i bezpłatny.

System CMS opracowany przez naszą firmę wdrażany jest na każdej realizowanej przez nas stronie internetowej. Cechuje go przede wszystkim niezwykła prostota i intuicyjność obsługi, przejrzystość interfejsu oraz optymalna ilość dostępnych opcji.

Udało nam się opracować tak dobry system głównie dlatego iż sami zajmując się pozycjonowaniem stron internetowych (zobacz ofertę pozycjonowania) bardzo często mieliśmy do czynienia z tego typu aplikacjami optymalizując strony naszych Klientów. Przez te wszystkie lata poznaliśmy wiele takich systemów, bardzo dokładnie poznając ich słabe i mocne strony. Najczęściej spotykaną wadą było nadmierne skomplikowanie, mnogość niepotrzebnych opcji, nielogiczne rozwiązania …   niejednokrotnie sami – mając przecież dość duże doświadczenie – mieliśmy problemy w rozpoznaniu sposobu działania takiego systemu i logiki niektórych operacji. Z drugiej strony część systemów niepotrzebnie ograniczała istotne funkcje nie dając możliwości zmian ważnych parametrów strony.
Mając tak bogate doświadczenie stworzyliśmy system doskonale zrównoważony – z jednej strony prosty, czytelny i na prawdę intuicyjny, z drugiej; dający możliwość ingerencji w najważniejsze funkcje strony.

Ekran głównego menu naszego systemu CMS doskonale pokazuje jego prostotę:

Jak widać system nie jest przeładowany ilością niepotrzebnych opcji a czytelny układ drzewa w jasny sposób obrazuje hierarchię podstron.

Oczywiście każdy Klient może liczyć na wsparcie techniczne z naszej strony gdyby jednak pojawił się jakiś problem w korzystaniu z CMS, doskonale rozumiemy że nie każdy musi się znać i orientować w sprawach technicznych związanych z zarządzaniem zawartością strony – dlatego też nigdy nie zostawiamy naszych Klientów samych sobie.

Pokrewne tematy: