Tworzenie stron internetowych

Jedną z podstawowych, a już na pewno najstarszych gałęzi naszej działalności jest projektowanie i kompleksowa realizacja stron internetowych.

Zajmujemy się tworzeniem stron od 2002 roku.
Można powiedzieć że dorastaliśmy wraz z początkami ogólnodostępnego internetu w Polsce, a naszemu rozwojowi towarzyszyły kolejne modyfikacje technik budowania stron oraz stale zmieniające się trendy w projektowaniu.
Nigdy nie byliśmy obojętni na te innowacje starając się zawsze dotrzymać kroku postępującemu rozwojowi i nie zostawać w tyle.
I chyba nieźle nam się to udało biorąc pod uwagę fakt, że istniejemy na tym dynamicznym rynku już tyle lat.

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas również postępowania z Klientami dla których nierzadko kwestie związane z budową i funkcjonowaniem stron www są obce i niezrozumiałe.
My przekładamy techniczny bełkot na ludzki język, w rozmowach z Klientem nie skupiamy się na szczegółach technicznych ale konkretnych funkcjonalnościach które owe szczegóły ze sobą niosą.

W ramach tej usługi gwarantujemy;

  • Niebanalne, ciekawe i nowoczesne opracowania graficzne, doskonale dostosowane do wymagań naszych Klientów a także profilu ich działalności.
  • Nowoczesne, wydajne i sprawdzone oprogramowanie strony. Czyli wszystko to czego nie widać a co sprawia ze strona działa. Działa szybko, sprawnie i nie obciąża serwera.
  • Strony zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych – czyli strony przyjazne wyszukiwarkom oraz ich użytkownikom. Strony łatwo odnajdywane w sieci
  • Strony w prosty sposób zarządzane poprzez przyjazny użytkownikowi panel administracyjny. Dziś każdy użytkownik nie posiadający żadnej wiedzy informatycznej może zarządzać zawartością własnej strony – edytować treści; teksty i zdjęcia; dodawać czy usuwać kolejne podstrony.
  • Strony o różnym stopniu złożoności i skomplikowania; od prostych „wizytówkowych” stron po rozbudowane witryny, katalogi produktów, sklepy internetowe.
  • Strony w formie gotowego, skończonego i wdrożonego produktu. Zatem strony przetestowane i uruchomione na docelowym serwerze.

Zapewniamy wyjątkową dbałość o jak najwyższą jakość naszych realizacji a także atrakcyjne i stabilne ceny.
Szczegółowa oferta cenowa w katalogu pdf do pobrania bądź u naszych przedstawicieli (patrz dział Kontakt)

Szablony stron internetowych

Nowością w naszej ofercie są strony internetowe wykonywane na gotowych szablonach graficznych. Baza szablonów wynosi na dzień dzisiejszy ponad 10.000 gotowych profesjonalnych projektów graficznych.
Jest to nowoczesne i doskonałe rozwiązanie pozwalające w szybki i stosunkowo prosty sposób stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę. Każdy gotowy szablon może być oczywiście dodatkowo personalizowany poprzez dodanie charakterystycznych elementów identyfikacji wizualnej firmy, zmianę kolorystyki oraz zastosowanych w szablonie zdjęć.

Aby nie być gołosłownym postanowiliśmy naszą firmową stronę zbudować w oparciu o taki właśnie szablon, tak by udowodnić iż jesteśmy w 100% przekonani do takiej koncepcji tworzenia nowych stron.
Mamy nadzieję, ze podoba się Państwu ta strona, naszym zdaniem jest ona doskonałym przykładem na to jak profesjonalnie wygląda strona oparta na szablonie graficznym nie tracąc nic na swojej funkcjonalności.

Zobacz przykładowe szablony stron

Gwarancja zadowolenia

Dzięki zastosowaniu w procesie tworzenia stron internetowych gotowych szablonów graficznych, jesteśmy w stanie dużo sprawniej takie strony realizować.
Już na samym wstępie bowiem Klient ma możliwość wybrania sobie układu graficznego swojej nowej strony, bogactwo dostępnych wzorów daje gwarancję znalezienia odpowiedniego szablonu.
Dużo łatwiej pracuje się w ten właśnie sposób unikając stresującego dla obu stron procesu opracowywania od zera układu graficznego strony.

Czy jestem oryginalny?

Można zadać sobie pytanie; czy korzystając z gotowego szablonu, moja strona nie będzie za mało oryginalna? Nie. Z kilku powodów:

  • Szablonów jest ponad 10.000 – każdego niemal dnia powstają nowe – biorąc pod uwagę ilość stron w sieci – jakie jest prawdopodobieństwo odwiedzenia dwóch opartych na tym samym szablonie?
  • Każdy szablon można dodatkowo optymalizować, zmieniać kolory, zdjęcia … Już sam fakt iż na każdej stronie jest nieco inna treść, inaczej zbudowane menu nawigacyjne, powoduje że dwie strony oparte na tym samym szablonie mogą wyglądać zupełnie inaczej
  • W końcu … czy aby na pewno strona zaprojektowana specjalnie dla Państwa przez grafika jest aż tak oryginalna i niepowtarzalna? Aby zachować podstawową funkcjonalność strony nie mamy zbyt wiele możliwości eksperymentowania z układem graficznym, musi wystąpić pewna powtarzalność – to jest po prostu nieuniknione, można zatem zaryzykować stwierdzenie iż każda strona oparta jest na pewnym szablonie, mniej lub bardziej świadomie powielanym przez projektanta.

Ile to kosztuje

Stosowanie szablonów ma jeszcze jedną bardzo ważną cechę – przewidywalność ceny. Niewygórowana, dostosowana do realiów rynkowych cena jest w pełni przewidywalna – innymi słowy; Klient od razy wie ile i za co konkretnie płaci.
Podstawowa strona internetowa oparta na profesjonalnym szablonie graficznym, zarządzana stworzonym indywidualnie dla każdego Klienta systemem CMS (co to jest CMS?) kosztuje w naszej firmie:

1600 PLN netto (+23% VAT)

oczywiście mogą wystąpić odstępstwa od tej ceny – w zależności od wielkości strony a także ilości i stopnia zaawansowania dodatkowych funkcji.

Szczegółowych informacji udzielają nasi przedstawiciele handlowi. Dane kontaktowe w dziale „Kontakt”.

Oferta do druku: